O NAS

Jesteśmy właścicielami i armatorami 45 stopowego jachtu typu "Bruce Roberts 45" - s/y "SILESIA.PL".

Nasza historia rozpoczyna się w 2011 roku, gdy po rejsie na Alandy wpadliśmy na ambitny pomysł zakupu kadłuba jachtu Bruce Roberts 45, który stał i czekał na lepsze czasy w Mikołajkach. Wydawało nam się, że nasze doświadczenie i umiejętności pozwolą na wybudowanie pięknego i nowoczesnego jachtu wyprawowego. Jak mogło się nie udać, skoro jednym z właścicieli został szkutnik, a pozostała dwójka przeszła już trudy budowy własnego jachtu. Jednak życie weryfikuje wszystkie marzenia, a proces budowy okazał się długi i pełen pułapek. Efekt naszych starań, ciężkiej pracy, wielu dyskusji doprowadził do szczęśliwego końca i nasza SILESIA.PL rozpoczęła w 2016 roku swój pierwszy sezon na morzu, stając się drugim domem dla żeglarzy z Opolszczyzny i Dolnego śląska.

SILESIA.PL okazała się bezpiecznym i dzielnym jachtem, który podczas pierwszego sezonu na Bałtyku musiał niejednokrotnie mierzyć się z trudnymi warunkami i test ten zdał celująco. Jednostka okazała się bezpieczna, co było naszym celem. Proces budowy jachtu odbywał się pod nadzorem PRS, a jacht uzyskał certyfikat CE w klasie A.

Jesteśmy pasjonatami, którzy sami organizują ciekawe wyprawy po morzach, a w przyszłości i oceanach. Jednak nie mamy nic przeciwko wyczarterowaniu naszej jednostki doświadczonym kapitanom, którzy będą mogli zasmakować żeglarstwa na nowym jachcie skonstruowanym z myślą o wieloetapowych wyprawach i dającym poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Mamy nadzieję, że nowy jacht na polskim wybrzeżu, który stacjonuje w Szczecinie da wielu żeglarzom możliwość przeżycia niezapomnianych chwil na morzu.

 

Zainteresowanych zapraszamy do KONTAKTU z nami i śledzenia TERMINARZA.

 

Bardziej szczegółowe informacje znajdziecie w poszczególnych zakładkach.

Zapraszamy do współpracy

Maciek, Andrzej i Grzegorz